Śruby trapezowe

Śruba trapezowa od producenta Polmech

Firma POLMECH ustawicznie rozszerza swój asortyment z myślą o Państwa satysfakcji. Stąd też oferujemy naszym klientom doskonałej jakości śruby i pręty trapezowe. Są tworzone z najlepszego gatunku materiałów. Zawsze zgodnie z normami DIN oraz ISO. Nasze śruby trapezowe wykonujemy ze stali, którą wyróżniają duże siły nośne. Dbamy o każdy szczegół. To sprawia, że u nas każda śruba trapezowa posiada specjalne gwinty antypoślizgowe. Jest również odporna na korozję. Podobne cechy posiada również pręt trapezowy, który oferujemy Państwu w naszym sklepie.

Śruby trapezowe symetryczne. Niska cena - wysoka jakość

Naszym szczególnym produktem są zaś śruby trapezowe symetryczne. Jako jeden z niewielu producentów w kraju oferujemy je w wielu modelach. Dostępna u nas jest więc śruba trapezowa z nakrętką w formie symetrycznej w różnych wymiarach, która spełnia wszelakie wymogi normy PN-79/M-02117. Praktyka pokazuje, że z powodzeniem może być stosowana zarówno w maszynach, które pracują pod dużym obciążeniem w obu kierunkach, jak i w mechanizmach o małych obrotach. Symetryczne śruby trapezowe stosowane są zwłaszcza w obrabiarkach CNC do przemieszczania stołu roboczego i urządzeniach o małych prędkościach, jak np. imadłach. Produkty te sprzedajemy w niskiej cenie jednocześnie gwarantując wysoką jakość!

Uzupełnij śruby o nakrętki trapezowe

Zachęcamy do zapoznania się z elementami uzupełniającymi do śrub: nakrętki trapezowe znajdującymi się w innej kategorii naszego sklepu. Śruby mające gwint trapezowy dostępne w naszej ofercie posiadają właściwości ślizgowe na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą procesu walcowania, który poprawia również odporność na korozję. nakrętki. Śruby trapezowe

Śruby trapezowe - sklep internetowy producenta Polmech

Podkategorie

 • ŚRUBY TRAPEZOWE MAT. CK 15

  Śruby trapezowe mat. CK 15

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania. Stal C15 to doskonałe rozwiązanie  gdyż chropowaty materiał pozostaje mniejszy niż  1 µm Ra. Te cechy sprawiają że śruby są cechują się jakością i są wytrzymałe , gdyż posiadają bardzo niskie współczynnik tarcia niż uzyskane przy tych samych warunkach w porównaniu ze śrubami obrabianymi.


  Wróć do: śruby trapezowe

  Zobacz także: śruby trapezowe mat. C45, śruby trapezowe wielowchodowe, śruby trapezowe nierdzewneśruby trapezowe długie

 • ŚRUBY TRAPEZOWE MAT. C45

  Śruby trapezowe mat. C45

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania. Sprawdź nasze produkty i skorzystaj z dostępnej oferty sklepu internetowego.


  Wróć do: śruby trapezowe

  Zobacz także: śruby trapezowe mat. CK15, śruby trapezowe wielowchodowe, śruby trapezowe nierdzewneśruby trapezowe długie

 • ŚRUBY WIELOWCHODOWE

  Śruby wielowchodowe

  W naszej szerokiej ofercie prętów oraz nakrętek znajdują się również najwyższej jakości śruby trapezowe wielowchodowe, które znajdują swoje zastosowanie w mechanizmach przeznaczonych do przenoszenia wysokiego obciążenia w obu kierunkach. Dedykowane są również do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Nasze śruby trapezowe wielowchodowe idealnie współpracują z nakrętkami trapezowymi. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość przez długie lata. Śruba trapezowa wielowchodowa charakteryzuje się samohamownością. Ta cecha gwarantuje brak ryzyka pracy zwrotnej przy odłączeniu silnika. Posiadają gwint trapezowy, który wykonany jest poprzez walcowanie. Dzięki takiemu wykonaniu śruba jest odporna na korozję, a co najważniejsze właściwości ślizgowe oraz nośne śruby są na najwyższym poziomie. Gwint trapezowy ma też większą żywotność przy większych obciążeniach. W naszej ofercie znajdą Państwo śruby wielowchodowe o różnej długości. Po wcześniejszym kontakcie na zamówienie wykonujemy śruby trapezowe do 6 metrów.


  Wróć do: śruby trapezowe

  Zobacz także: śruby trapezowe mat. C45, śruby trapezowe CK15, śruby trapezowe nierdzewneśruby trapezowe długie

 • ŚRUBY TRAPEZOWE NIERDZEWNE

  Śruby trapezowe nierdzewne

  Prezentowane w naszej ofercie śruby trapezowe należą do jednych z podstawowych elementów stosowanych podczas budowy napędów różnorodnych maszyn oraz urządzeń. Szczególnie są stosowane w miejscach, gdzie wymagane jest przenoszenie wysokich obciążeń w obu kierunkach lub tam, gdzie występują niskie prędkości obrotowe. Ze względu na swoje właściwości śruba trapezowa nierdzewna jest elementem, który bardzo precyzyjnie prowadzi elementy ruchome w urządzeniach różnego rodzaju. Dostępne w naszej ofercie śruby trapezowe występują w dwóch rodzajach: prawe oraz lewe. Podczas produkcji użyliśmy materiałów wysokiej jakości - śruby są wykonane ze stali nierdzewnej (A2) oraz kwasoodpornej (A4). Ponadto śruby tworzone są poprzez walcowanie. Śruby nierdzewne są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Posiadają dużą wytrzymałość oraz bardzo długi czas eksploatacji. Zadbaliśmy o to, żeby w naszym sklepie obecne były wyłącznie produkty o szerokim zakresie stosowania, dlatego dostępne nierdzewne śruby trapezowe występują w kilku długościach gwintu.


  Wróć do: śruby trapezowe

  Zobacz także: śruby trapezowe mat. C45, śruby trapezowe wielowchodowe, śruby trapezowe CK15śruby trapezowe długie

 • ŚRUBY TRAPEZOWE DŁUGIE

  Śruba trapezowa długa w sklepie internetowym na zamówienie!

  Śruby trapezowe powstają z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone są do przenoszenia wysokich obciążeń w obu kierunkach oraz do maszyn o niskich prędkościach obrotowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji śruby trapezowe długie, które na specjalne zamówienie produkujemy nawet do długości 6 metrów. Standardowa długość takiej śruby wynosi 3 metry. Zastosowanie walcowania sprawia iż nasza śruba trapezowa długa jest odporna na korozję, a także jej właściwości ślizgowe oraz nośne są na najwyższym poziomie. Istotne jest również to, że dzięki walcowaniu nasz gwint jest bardzo gładki, bez zacięć. Dzięki temu współpraca nakrętka - śruba trapezowa jest doskonała. Tarcie jest nieodczuwalne.

  Gwarancja jakości śruby z gwintem trapezowym - Producent Polmech

  Szeroki wybór śrub w naszym sklepie, umożliwia precyzyjny dobór elementów i zastosowanie ich w niemalże każdym układzie ruchomym. Śruba trapezowa długa jest niezbędna do pracy w każdym środowisku, za równo tym agresywnym jak i spokojnym. Dzięki materiałom zastosowanym do jej produkcji sprawdza się również w wilgotnym środowisku. Producent śruby z gwintem trapezowym zapewnia stosunkowo niskie ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości produktu. W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo wiele wariantów i możliwości co do wyboru. 


  Wróć do: śruby trapezowe

  Zobacz także: śruby trapezowe mat. C45, śruby trapezowe wielowchodowe, śruby trapezowe nierdzewneśruby trapezowe CK15

Aktywne filtry