Koła łańcuchowe z piastą

Koła zębate łańcuchowe - modele z piastą

W asortymencie znajdują się stosowane na szeroką skalę koła łańcuchowe z piastą, zarówno jedno-, dwu-, jak i trzyrzędowe, które dopasujecie Państwo praktycznie do każdego rodzaju łańcucha. Solidne wykonanie gwarantuje wytrzymałość na ścieranie. Serwisowanie jak i czyszczenie nie będzie stanowić żadnego problemu. Wypróbuj nasze koła łańcuchowe z piastą i wybierz z poniższej oferty odpowiednie materiały. Oprócz kół zębatych-łańcuchowych znajdziesz w naszej ofercie także inne opcje w różnych wymiarach:

Koło łańcuchowe z piastą - zastosowanie

Koło łańcuchowe z piastą wykorzystywane jest w wielu gałęziach przemysłu. Stosowane są m. in. w przemyśle spożywczym, motoryzacyjnym, budowlanym, a także w rolniczym np. w ciągnikach. Te koła za sprawą zastosowania piasty są niezwykle wytrzymałe, przez co mogą pracować z nawet dużymi obciążeniami. Fakt, iż zapewniają możliwość obrotu koła, nawet w sytuacji, gdy wałek pozostaje nieruchomy sprawia, że produkt ten ma niezwykle szerokie zastosowanie.

Nierdzewne koła łańcuchowe

W ofercie posiadamy również modele nierdzewne. Dostępne są one w kategorii o nazwie "Koła łańcuchowe nierdzewne" . Koła te wykazują wysoką odporność na procesy korozyjne, w przeciwieństwie do klasycznych stopów stali.

Koła łańcuchowe zębate z piastą kilku rzędów - sklep Polmech

Podkategorie

 • Pojedyncze
 • Podwójne

  Koła łańcuchowe dwurzędowe z piastą - solidne rozwiązanie dla Twojej maszyny

  Koła łańcuchowe dwurzędowe to niezawodne rozwiązanie dla różnorodnych maszyn i urządzeń przemysłowych. Ich podwójne rzędy zębów zapewniają niezwykłą stabilność i wytrzymałość podczas pracy, nawet w warunkach wysokich obciążeń. Dzięki solidnej konstrukcji oraz precyzyjnie wykonanym elementom, te koła są w stanie bezproblemowo funkcjonować przez długi czas, minimalizując konieczność częstych napraw i wymian, nawet w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

  Koło łańcuchowe podwójne - oferta kół typu B w naszym sklepie

  Szukasz wysokiej jakości kół łańcuchowych podwójnych? Nasz sklep oferuje szeroki wybór kół typu B, które sprostają nawet najbardziej wymagającym potrzebom. W asortymencie Polmech modele 05B-2, 06B-2, 08B-2; 10B-2, 12B-2, 16B-2; 20B-2, 24B-2, 28B-2 oraz 32B-2 dostępne z różną ilością zębów.

  Dzięki różnym rozmiarom i konfiguracjom zębów, znajdziesz u nas koła idealnie dopasowane do swoich potrzeb, niezależnie od rodzaju maszyny czy obciążenia. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje kółka dostępne w atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealne koło łańcuchowe podwójne dla swojej maszyny już dziś!

 • Potrójne

Aktywne filtry