Koła wielorowkowe

Koła wielorowkowe pasowe - producent Polmech

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór pasów wielorowkowych, dedykowanych do pracy z pasami klinowymi typu J. Wykonane z doskonałej jakości żeliwa, charakteryzują się wysoką żywotnością i przekładają się na lepszą kondycję paska, a tym samym na lepszą wydajność całego systemu. Dzięki kołom wielorowkowym jesteśmy w stanie utrzymać dużą prędkość liniową bez względu na wysokość temperatury. Koła wielorowkowe pasowe od producenta Polmech dostępne już w poniższej ofercie.


Zobacz także: koła stożkowe, koła pasowe zębate, koła łańcuchowe, śruby trapezowe, wałki zębate do maszyn, listwy zębate modułowe, zespoły łożyskowe, nakrętki trapezowe

Koła wielorowkowe pasowe - sklep Polmech

Podkategorie

 • Koła pasowe wielorowkowe PJ i PL pod Taper Lock

  Koła pasowe wielorowkowe PJ i PL

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór pasów wielorowkowych, dedykowanych do pracy z pasami klinowymi typu J. Wykonane z doskonałej jakości żeliwa, charakteryzują się wysoką żywotnością i przekładają się na lepszą kondycję paska, a tym samym na lepszą wydajność całego systemu. Koło pasowe wielorowkowe to stabilne rozwiązanie w ramach, którego maszyna będzie działać prawidłowo bez żadnych przeciwwskazań. Koła wielorowkowe do pasów klinowych dostępne już w sprzedaży u producenta Polmech. Wytrzymałe i innowacyjne. 

  Koła pasowe pod Taper Lock

  Pasowe koła dostępne w ofercie sklepu Polmech to 135 modeli, spośród których klienci mogą wybrać te pasujące do ich urządzeń. Dzięki bogatemu wachlarzowi produktów (jednemu z największych na rynku) dostępność kół pasowych jest niezwykle szeroka. Klienci będą mogli w szybki sposób dokonać wymiany koła pasowego lub finalizacji procesu tworzenia nowej maszyny. Z ofertą Polmech wybór koła pasowego jest niezwykle prosty. Poznaj szerokie zastosowanie kół pasowych Polmech.


  Wróć do: koła wielorowkowe

  Zobacz także pozostałą część oferty kół pasowych: koła pasowe wielorowkowe PJ do rozwiertukoła pasowe klinowe

 • Kola pasowe wielorowkowe PJ do rozwiertu

  Koła pasowe wielorowkowe PJ do rozwiertu - Polmech

  Oferowane przez nas koła pasowe wielorowkowe PJ dedykowane są pasom wielorowkowym, z którymi tworzą płynny i bezpieczny mechanizm przenoszenia mocy. Koła posiadają otwór wstępny do samodzielnego rozwiertu na dany rozmiar. Koła pasowe wielorowkowe PJ do rozwiertu dostępne już w ofercie sklepu internetowego Polmech. Przystępne ceny i wysoka jakość części.


  Wróć do: koła wielorowkowe

  Zobacz takżekoła pasowe wielorowkowe PJ do rozwiertu

Aktywne filtry