ŚRUBY TRAPEZOWE MAT. CK 15

Śruby trapezowe mat. CK 15

Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania. Stal C15 to doskonałe rozwiązanie  gdyż chropowaty materiał pozostaje mniejszy niż  1 µm Ra. Te cechy sprawiają że śruby są cechują się jakością i są wytrzymałe , gdyż posiadają bardzo niskie współczynnik tarcia niż uzyskane przy tych samych warunkach w porównaniu ze śrubami obrabianymi.


Wróć do: śruby trapezowe

Zobacz także: śruby trapezowe mat. C45, śruby trapezowe wielowchodowe, śruby trapezowe nierdzewneśruby trapezowe długie

Śruby trapezowe mat. CK 15 - Polmech

Podkategorie

 • ŚRUBY TRAPEZOWE PRAWE MAT. CK 15

  Śruby trapezowe prawe mat. ck 15

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielochodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stal Ck15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

 • ŚRUBY TRAPEZOWE LEWE MAT. CK 15

  Śruby trapezowe lewe mat. ck 15

  Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

Aktywne filtry