Koła stożkowe

Koła zębate stożkowe - producent Polmech

Istnieje kategoria maszyn i urządzeń mechanicznych, gdzie wymagane jest stosowanie przekładni kątowej, która umożliwia zmianę kierunku przeniesienia napędu. Ta jednak dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wysokiej jakości kół stożkowych. I takie właśnie koła stożkowe w formie zębatej posiadamy w naszej ofercie. Znajdziecie tu Państwo koła proste, łukowe i śrubowe, których ułożenie zębów może mieć zmienną lub stałą wysokość. Koła zębate stożkowe dostępne w naszym sklepie to idealne rozwiązanie dla maszyn. Sprawdź i przekonaj się o jakości naszych części. Producent Polmech zaprasza także do zapoznania się z dwoma typami kół stożkowych.


Zobacz także: koła stożkowe typ Akoła stożkowe typ B.

Koła zębate stożkowe - sklep Polmech

Podkategorie

 • Koła zębate stożkowe typ A

  Koła stożkowe do maszyn typu A

  Koła znajdują szerokie zastosowanie w mechanizmach o nierównoległej zmianie kierunku przekazywania mocy. W celu znalezienia koła o optymalnym przełożeniu i typie zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną. Koła stożkowe do maszyn typu A to sprawdzone rozwiązanie, które umożliwi niezawodną pracę. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.


  Wróć do: koła stożkowe

  Zobacz także: koła stożkowe typ B

 • Koła zębate stożkowe typ B

  Koła zębate stożkowe typ B

  Koła znajdują szerokie zastosowanie w mechanizmach o nierównoległej zmianie kierunku przekazywania mocy. W celu znalezienia koła o optymalnym przełożeniu i typie zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną. Koła zębate stożkowe typ B to najlepsze rozwiązania dla układów mechanicznych, silnikowych maszyn. Trwałość oraz przystępne ceny to powody, dla których warto jest zainwestować w nasze części. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kół o tej specyfikacji.


  Wróć do: koła stożkowe

  Zobacz także: koła stożkowe typ A

Aktywne filtry