ŚRUBY TRAPEZOWE MAT. C45

Śruby trapezowe mat. C45

Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania. Sprawdź nasze produkty i skorzystaj z dostępnej oferty sklepu internetowego.


Wróć do: śruby trapezowe

Zobacz także: śruby trapezowe mat. CK15, śruby trapezowe wielowchodowe, śruby trapezowe nierdzewneśruby trapezowe długie

Śruby trapezowe mat. C45 - Polmech

Podkategorie

  • ŚRUBY TRAPEZOWE PRAWE MAT. C45

    Śruby trapezowe prawe mat. C45

    Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stalCk15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

  • ŚRUBY TRAPEZOWE LEWE MAT. C45

    Śruba trapezowa mat.C45 lewa

    Śruby trapezowe stosowane są w mechanizmach przenoszących wysokie obciążenia w obu kierunkach oraz w maszynach o niskich prędkościach obrotowych. Zawarte w naszej ofercie śruby trapezowe i śruby wielowchodowe wykonywane są z materiałów wysokiej jakości, jakich jak stal Ck15 i C45, z zastosowaniem walcowania.

Aktywne filtry