Zespoły łożyskowe

Zespoły łożyskowe - katalog sklepu Polmech

Zestawy łożyskowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i na szeroką skalę wykorzystywane są m.in. w maszynach rolniczych, budowlanych, czy górniczych.  Ich niewątpliwą zaletą jest prosta konstrukcja, łatwy montaż i demontaż, a także niewielki koszt. Zespoły, które znajdą Państwo w naszej ofercie to gwarancja niezawodnej pracy, będącej efektem konstrukcji łożyska zapewniającej własny zapas smaru, a także skuteczne uszczelnienie. Oprawy łożyskowe w formie stojącej i leżącej o zróżnicowanym charakterze samonastawnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta, pozostając w przypadku pytań do Państwa dyspozycji. Zespoły łożyskowe od producenta Polmech to gwarancja wysokiej jakości materiałów niezbędnych do zwiększenia produktywności pracy maszyn. Sprawdź nasz katalog i znajdź odpowiednie oprawy łożyskowe w formie nierdzewnej. 


Zobacz także: koła łańcuchowe, łańcuchy do maszyn, koła zębate modułowe, wałki zębate do maszyn, listwy zębate, koła stożkowe, sprzęgła łańcuchowe, śruby trapezowe, nakrętki trapezowe.   

Oprawy, zespoły łożyskowe nierdzewne - katalog Polmech

Podkategorie

 • Tabela zamienników...

  Tabela oryginalnych zamienników do zespołów łożyskowych

  MTM SKF INA  RHP NTN/NSK
  UCP2... SY TF/SYJ TF RASEY  NP UCP2...
   UCF2...  FT TF/FYJ TF  RCJY  SF UCF2...
   UCFL2...  FYTB TF/FYTJ TF  RCJTY  SFT UCFL2...
   UCFC2...  FYC TF  RMEY  FC UCFC2...
   UCPA2...  SYF TF/SYFJ TF  RSHEY  SNP  UCUP2...
   UCT2...  TU TF/TUJ TF  RTUEJ  ST  UCT2...

  W naszej ofercie obok oryginalnych zespołów łożyskowych, znajdziecie Państwo także szeroki wybór tańszych zamienników. Każdy z nich jest kompromisem pomiędzy wysoką jakością i atrakcyjną ceną. W poniższej tabeli prezentujemy zamienniki popularnych zespołów, które mamy nadzieję pomogą Państwu w znalezieniu szukanego produktu.


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: dzielone oprawy łożyskowe, oprawa naciągowa z łożyskiem samonastawnym, oprawa leżąca z łożyskiem UCFL, oprawa leżąca z łożyskiem UCF, oprawa stojąca UCP.

 • Oprawy łożyskowe dzielone

  Obudowy - oprawy łożyskowe dzielone

  Oferowane przez nas oprawy łożyskowe dzielone składają się z niezwykle wytrzymałej żeliwnej oprawy oraz trwałego uszczelnienia, które skutecznie zapobiega przedostawaniu się do wnętrza zanieczyszczeń, a także wydostawaniu smaru. Takie połączenie zapewnia niezwykłą wydajność w nawet najbardziej ekstremalny warunkach pracy. Oprawy łożyskowe dzielone od producenta Polmech mają za zadanie zabudowę łożyska, są one dodatkowo uszczelniane. Proste w utrzymaniu i ekonomiczne, co sprawia, że są wyjątkowo wydajne. Zapoznaj się z naszą ofertą. Obudowy łożyskowe dzielone do maszyn. 


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: tabela zamienników do zespołów łożyskowychoprawa naciągowa z łożyskiem samonastawnymoprawa leżąca z łożyskiem UCFLoprawa leżąca z łożyskiem UCFoprawa stojąca UCP.

 • Oprawa naciągowa z...

  Oprawa naciągowa z łożyskiem samonastawnym typu UCT | producent Polmech

  Znajdujące się w naszej ofercie oprawy naciągowe z łożyskiem samonastawnym typ UCT to niezwykle trwałe połączenia, które charakteryzują się dużą nośnością obciążeń, a także lekką, choć wytrzymałą konstrukcją. Zespół UCT znajduje zastosowanie tam, gdzie wały muszą wykonywać długi przesuw. Trwałość i stabilność maszyn jest najważniejsza. Zapewnij ją przy wykorzystaniu specjalistycznych i wytrzymałych części. Oprawa naciągowa z łożyskiem samonastawnym typu UCT już w sprzedaży. UCT. Skorzystaj z oferty producenta i skontaktuj się z nami w celu zamówienia produktu 32 744 49 71.


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: dzielone oprawy łożyskowe, tabela zamienników łożyskowychoprawa leżąca z łożyskiem UCFLoprawa leżąca z łożyskiem UCFoprawa stojąca UCP.

 • Oprawa leżąca z...

  Oprawa leżąca z łożyskiem samonastawnym typ UCFL | Polmech sklep internetowy

  Oprawy leżące z łożyskiem samonastawnym typ UCFL to zespoły wysokiej jakości łożysk wykonanych ze stali nierdzewnej oraz żeliwnej oprawy mocowanej na dwie śruby, w kształcie łezki. Zespoły te charakteryzują się lekką obudową, duża nośnością obciążeń, a także odpornością na korozję, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie w wilgotnych warunkach pracy. Obudowa łożyska samonastawnego przy wykorzystaniu specjalistycznej oprawy możliwa dzięki producentowi Polmech. Sprawdzone rozwiązania, które będą nie tylko trwałe, ale także funkcjonalne. Dowiedz się więcej o ofercie za pomocą kontaktu telefonicznego - +48 32 744 49 71. 


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: dzielone oprawy łożyskowetabela zamienników łożyskowychoprawa leżąca z łożyskiem UCFoprawa stojąca UCP.

 • Oprawa leżąca z...

  Oprawa leżąca z łożyskiem samonastawnym typ UCFC | Polmech

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą opraw leżących z łożyskiem samonastawnym typu UCFC. Są to oprawy leżące, w podstawie okrągłe, mocowane na 4 śruby. W kategorii tej znajdziecie Państwo zespoły o różnych wymiarach, prostej konstrukcji, łatwości montażu, demontażu, czy wymiany łożyska. Poza tym charakteryzują się one wahliwością, która pomaga korygować niedokładności montażowe, czy powstałe w wyniku ugięć wału odchylenia. Oprawa leżąca z łożyskiem samonastawnym typ UCFC dostępna już w ofercie producenta Polmech na zamówienie. Sprawdź czy dany produkt jest dostępny i zamów go pod naszym numerem telefonu - +48 32 744 49 71. 


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: dzielone oprawy łożyskowetabela zamienników łożyskowychoprawa leżąca z łożyskiem UCFLoprawa stojąca UCP.

 • Oprawa leżąca z...

  Oprawa leżąca z łożyskiem samonastawnym typ UCF | sklep Polmech

  Wśród oferowanych przez nas zespołów, znajdziecie Państwo także szeroki wybór opraw leżących, mocowanych na cztery śruby, w podstawie kwadratowych. Są to zespoły stanowiące niezwykle trwałe połączenie wysokiej jakości łożyska i oprawy. Konstrukcja łożyska to nie tylko własny zapas smaru i skuteczne uszczelnienie, ale również, za sprawą powiększonego luzu promieniowego, korzystny wpływ na kompensowanie ugięć wału i odkształceń cieplnych. Oprawa łożyskowa UCF to konieczny element do zwiększenia produktywności pracy maszyn. Zadzwoń do nas i zamów niezbędne oprawy. Oprawa UCF to niezastąpiona część, która usprawni pracę wielu maszyn. 


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: dzielone oprawy łożyskowetabela zamienników łożyskowychoprawa leżąca z łożyskiem UCFLoprawa stojąca UCP.

 • Oprawa stojąca z...

  Oprawa stojąca z łożyskiem samonastawnym typ UCPA | Polmech

  Nasza oferta, to obok opraw leżących, także oprawy stojące z łożyskiem samonastawnym. Wśród nich znajduje się typ UCPA, montowany na dwie śruby, „bez uszu”. Połączenie łożyska i oprawy jest niezwykle trwałe, co gwarantuje niezawodną pracę zespołu, nawet w bardzo trudnych warunkach. Łożysko samonastawne z oprawą to niezbędny element do budowy maszyn. Zastosowanie tego typu materiałów jest konieczne, aby zwiększyć produktywność jak i efektywność pracy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat oferty opraw stojących z łożyskiem samonastawnym typu UCPA. Łożysko samonastawne z oprawą nawet do 30mm. Skorzystaj z opcji zakupu naszego sklepu internetowego i wybierz sprawdzone oprawy stojące UCPA


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: dzielone oprawy łożyskowetabela zamienników łożyskowychoprawa leżąca z łożyskiem UCFLoprawa leżąca z łożyskiem UCFoprawa stojąca UCP.

 • Oprawa stojąca z...

  Oprawa stojąca z łożyskiem samonastawnym typ UCP

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór opraw stojących z łożyskiem samonastawnym typu UCP, czyli opraw typu omega, mocowanych na dwie śruby. Są to rozwiązania dedykowane głównie do prostych zastosowań, jak na przykład przenośniki, czy maszyny budowlane. Oprawa stojąca z łożyskiem samonastawnym typ UCP to idealne uzupełnienie dla konstrukcji maszyn. Dzięki częściom jesteśmy w stanie zapewnić funkcjonalność zakładów przemysłowych i produkcyjnych. Właśnie dlatego warto zwracać uwagę na jakość opraw, które mają za zadanie utrzymać dane urządzenia w swoim działaniu na jak najdłuższy okres czasu. 


  Wróć do: zespoły łożyskowe

  Zobacz także: dzielone oprawy łożyskowetabela zamienników łożyskowychoprawa leżąca z łożyskiem UCFLoprawa leżąca z łożyskiem UCF.

404

Przepraszamy, strona nie znaleziono

Strona której szukasz nie istnieje lub wystąpił jakiś
błąd. Idź do Strona główna