Sprzęgła

Sprzęgła łańcuchowe

Skuteczne i wydajne przekazywanie momentu obrotowego w maszynie, bez zmiany jego wartości a także kierunku, w dużej mierze uzależnione jest od połączenia wałów. A do tego służą sprzęgła, które pragniemy Państwu zaproponować. Wśród nich znajdą Państwo różnego rodzaju sprzęgła elastyczne a także piasty sprzęgła z tuleją poliamidową. Gwarantujemy, że są to urządzenia wytrzymałe i niezwykle trwałe. Zwiększona wydajność pracy maszyn to podstawa, aby osiągnąć lepszą efektywność. Sprzęgło łańcuchowe dostępne w poniższej ofercie sklepu od producenta Polmech.


Zobacz także: śruby trapezowe, tuleje rozprężno-zaciskowe, sprzęgła kłowe hrc, sprzęgła kłowe i zębate, sprzęgła kłowe sg-t, sprzęgła zębate giflex

Sprzęgła łańcuchowe i wkładki - sklep Polmech

Podkategorie

 • Sprzęgła kłowe HRC do...

  Elastyczne sprzęgła kłowe HRC - Producent Polmech

  Oferujemy szeroki wybór sprzęgieł elastycznych serii HRC wyposażone w piastę z otworem naprowadzającym oraz czarną wkładkę, które wyrównują odchyłki kątowe i promieniowe w ustawieniu wałów i tym samym zapewniają sprawną pracę układu. Elastyczne sprzęgła kłowe HRC do rozwiertu od producenta Polmech dostępne w ofercie sklepu internetowego. Skuteczne, trwałe i innowacyjne rozwiązania dla prawidłowego funkcjonowania maszyn i sprzętu znajdziesz właśnie u nas. Sprzęgło kłowe HRC oraz inne rozwiązania już w sprzedaży.


  Wróć do: sprzęgła kłowe

  Zobacz także: piasta do sprzęgła hrcwkładki do sprzęgieł hrcsprzęgła kłowe i zębatesprzęgła kłowe sg-tsprzęgła zębate giflex

 • Sprzęgła kłowe HRC z...

  Elastyczne sprzęgła kłowe hrc z otworem pod Taper Lock

  Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych sprzęgieł elastycznych SGHRC z otworem pod system montujący Taper Bush, które charakteryzują się nie tylko wyjątkowo dobrą trwałością, ale też skutecznym tłumieniem hałasów i drgań skrętnych powrotnych. Elastyczne sprzęgła kłowe hrc z otworem pod Taper Lock dostępne już w sprzedaży naszego sklepu internetowego. Dowiedz się więcej w celu ustalenia oferty i skontaktuj się z nami.


  Zobacz także: śruby trapezowetuleje rozprężno-zaciskowesprzęgła kłowe hrcsprzęgła kłowe i zębatesprzęgła kłowe sg-tsprzęgła zębate giflex

 • Sprzęgła kłowe

  Elastyczne sprzęgła kłowe do maszyn

  Elastyczne sprzęgła kłowe serii SG-M charakteryzują się niewielkimi gabarytami i ciężarem, a które jednocześnie potrafią przenosić wysokie momenty obrotowe przy stosunkowo małych momentach bezwładności. Sprzęgło kłowe składa się z dwóch piast i łącznika.
  W szerokiej ofercie producenta Polmech obecne są piasty sprzęgieł kłowych wykonane z takich metali jak:

  • żeliwo,
  • stal,
  • aluminium.

  Sprzęgło kłowe - rozwiązanie dla branży produkcyjnej

  Elastyczne sprzęgła kłowe do maszyn to idealne rozwiązanie dla branży produkcyjnej, przemysłowej i nie tylko. Części tego typu są niezbędne do funkcjonowania wielu rodzaju maszyn.

  Dowiedz się do czego służy sprzęgło kłowe od naszych specjalistów za pośrednictwem kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Sprzęgła kłowe i zębate do maszyn dostępne już w kilku wariantach.


  Wróć do: sprzęgła kłowe hrc

  Zobacz także: sprzęgła kłowe hrcsprzęgła kłowe sg-tsprzęgła zębate giflex

 • Sprzęgła kłowe SG-T

  Elastyczne sprzęgła kłowe SG-T

  Zachęcamy do zapoznania się z szeroka ofertą sprzęgieł elastycznych SG-T pod tuleję Taper Lock, które charakteryzują się nie tylko niezwykłą trwałością, ale też skutecznym przejmowaniem uderzeń momentów obrotowych, przez co chronią one łożyska układu. Elastyczne sprzęgła kłowe SG-T dostępne już w sprzedaży w różnych konfiguracjach. Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami w celu ustalenia pełnego zamówienia. Zwiększ efektywność pracy maszyn za pomocą odpowiedniego sprzęgła SG T. 


  Zobacz także: śruby trapezowetuleje rozprężno-zaciskowesprzęgła kłowe hrcsprzęgła kłowe i zębatesprzęgła zębate giflex

 • Sprzęgła zębate GIFLEX...

  Sprzęgła zębate GIFLEX z tuleją poliamidową | Polmech

  Oferowane przez nas piasty sprzęgła z tuleją poliamidową to rozwiązania niezwykle trwałe, charakteryzujące się dużą wytrzymałością mechaniczną, zachowaniem swych parametrów w niskich temperaturach, czy bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Sprzęgła zębate GIFLEX z tuleją poliamidową to idealne rozwiązanie dla utrzymania maszyn. Jakie sprzęgło zębate wybrać i dostosować do warunków? Sprawdź nasze propozycje i dowiedz się więcej z pomocą naszych doradców, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. 


  Zobacz także: sprzęgła łańcuchowesprzęgła kłowe do maszynsprzęgła kłowe hrcelastyczne sprzęgła kłowesprzęgła kłowe sg-t.

Aktywne filtry