Koła pasowe zębate

Pasowe koła zębate mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Z uwagi na to różnorodne wykorzystanie w ofercie Polmech zawarte zostało wiele typów tych elementów maszyn. W ofercie obecne są koła pasowe zębate: htd ( w tym modele pod tuleje Taper Lock), typ "T" i "AT" oraz koła zębate o podziałce calowej (do rozwiertu i pod Taper Lock).

Aluminiowe koła pasowe, zębate | sklep Polmech

Koła pasowe są elementem przekładni pasowej, na które nakłada się pas i które wprawiają go w ruch. Dlatego też niezwykle ważne staje się dopasowanie koła pod względem kształtu jego powierzchni do rodzaju współpracującego pasa. I my w takim dopasowaniu pomagamy naszym klientom. Nie tylko oferujemy wysokiej jakości koła, ale też fachowe doradztwo przy ich wyborze. Doskonałej jakości materiały i precyzja ich wykonania gwarantują wydajną pracę koła z pasem. Koła pasowe zębate i aluminiowe o różnych wymiarach dostępne w naszym sklepie internetowym. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kół, od metrycznych, po pasowe o podziałce calowej, o różnych szerokościach.

Koło pasowe zębate do rozwiertu

Koła do rozwiertu są produkowane z otworem pilotażowym, który można rozszerzyć, dopasowując go do preferowanych rozmiarów. Grupami kół do pasów zębatych, mogących być w ten sposób dostosowane są serie HDT, AT, T oraz podziałce calowej MXL, XL, L, H, XH.

Koła do pasa zębatego pod tuleję

Modele kół pasowych nieprzeznaczone do rozwiercania to te przygotowane pod tuleję Taper Lock, określaną również jako Taper Bush będącą tuleją stożkowa z wewnętrznym otworem cylindrycznym mającym rowek pod wpust.


Zobacz także: śruby trapezowewałki zębate

Koła pasowe zębate, aluminiowe - sklep Polmech

Podkategorie

Aktywne filtry