Koła zębate modułowe

W naszym sklepie, dostępne koła zębate wykonywane są jedynie z solidnych stopów metalu, które wytrzymują wszelką intensywność pracy. Sprawdzą się zarówno przy wielkich, jak i niewielkich obciążeniach. Zapewniając im dobry rodzaj smarowania i dobry poślizg, Twoje koła zębate modułowe ułatwią przekazywanie siły ruchu obrotowego - tym samym zwiększając wydajność pracy maszyn.

Koło zębate modułowe to połączenie wieńca zębatego, łącznika oraz piasty. Natomiast, średnica otworu pomiędzy zębami koła to moduł. Dobierając odpowiednią liczbę zębów oraz moduł koła zębatego, możesz wyeliminować straty wydajności. W naszej ofercie, klienci znajdą szeroki wybór kół zębatych modułowych z piastą, podzielonych ze względu na moduł zęba - od 1 do 8.

Koło zębate - moment obrotu koła zębatego

Jak działa koło zębate? Wieniec zębaty zbudowany na kilku modułach, charakteryzuje się lepszą nośnością, co wpływa na prędkość kół. Pracujące koła zębate jednocześnie ślizgają się pod określonym kierunkiem - czyli przeciwnym do siebie. Ma to przełożenie na ruch obrotowy, który napędzi Twoje maszyny.

Koło do przekładni zębatej produkcji POLMECH

Przekładnia zębata, czyli inaczej połączenie ze sobą dwóch lub trzech kół zębatych, pomoże jeszcze lepiej przenieść ruch obrotowy. Koło zębate, wspólnie zazębiające się z zębami drugiego wieńca w przekładni i w towarzystwie odpowiedniego chłodzenia, zwiększy wydolność oraz szybkość pracy mechanizmów.

Koła zębate, modułowe - katalog sklepu producenta POLMECH

W sklepie oferujemy zakup kół zębatych, posiadających małą liczbę zębów oraz te z większą. Jeżeli już posiadasz swoje pierwsze koła zębate, potrzebujesz dokupić nowe, a nie wiesz jaki moduł posiadają - możesz wykonać proste obliczenie, wykorzystując średnicę koła oraz ilość zębów.

Koła zębate modułowe, które zapewnią Ci efektowne przeniesienie napędu w trakcie obrotu kół, znajdziesz w ofercie producenta Polmech. Poznaj te oraz inne elementy maszyn, takie jak:

łańcuchy rolkowe

śruby trapezowe

Koła zębate modułowe - producent Polmech - sklep

Podkategorie

 • Koła zębate modułowe z...

  Koła zębate, modułowe z piastą - oferta

  Oferujemy szeroki wybór kół zębowych modułowych z piastą znajdujących zastosowanie jako elementy czynne przekładni zębatych. Mocowanie koła zębatego na wale możliwe dzięki dostępnym częścią poniżej. Wytrzymałe, solidne i w przystępnych cenach - koła zębate, modułowe z piastą. Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu i produkcji dostępne już w ofercie naszego sklepu internetowego. Producent Polmech zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą elementów do maszyn. Koła zębate z piastą to jedne z wielu przykładów na zwiększenie efektywności pracy maszyn. 


  Wróć do: koła zębate modułowe

  Zobacz także: tarczowe koła zębate

 • Koła zębate modułowe...

  Tarczowe koła zębate-modułowe - sprawdź dostępne parametry

  W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór kół zębatych, modułowych tarczowych o szerokim zakresie parametrów technicznych i rozstawie zębów. Wysokiej jakości części mogą okazać się niezbędne przy montowaniu wielu elementów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego od polskiego producenta Polmech. Zwiększ efektywność pracy maszyn przy wykorzystaniu naszych części i modułów. Tarczowe koła zębate dostępne już w sprzedaży. 


  Wróć do: koła zębate modułowe

  Zobacz także: koła zębate z piastą

Aktywne filtry